AKTUALNOŚCI

Tutaj znajdziesz najważniejsze sprawy jakie dotyczą naszego Związku

Forum Pracodawców Stomatologii

Forum Pracodawców Stomatologii"

“Drodzy!
Już po raz trzeci zapraszamy Was na Forum Pracodawców Stomatologii – platformę wymiany doświadczeń i wpływu na rzeczywistość. 
w tym roku spotkamy się 20-21 kwietnia w Kazimierzu Dolnym! Tym razem wiosną, dla chętnych będzie też szansa przyjechać już w piątek 19 kwietnia i poznać bliżej to urokliwe miasto. Możliwość wyboru dodatkowych atrakcji kulturalno towarzyskich – nocne zwiedzanie Kazimierza z degustacją win z lokalnej winnicy czy zwiedzanie willi “Pod wiewiórką”, która należała do pisarki Marii Kuncewiczowej i jej męża Jerzego.
W tym roku podczas Forum porozmawiamy o tym jak mądrze robić zakupy w hurtowniach stomatologicznych, jak dbać o marżę , jak zrozumieć i porozumieć się z  pokoleniem Z, trochę jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym  i oczywiście poznamy tajniki sztucznej inteligencji  w naszej branży.  Zapoznamy się też z analizą zmian w otoczeniu prawnym naszego biznesu i usłyszeć praktyczne wskazówki jak się odnaleźć w tym bardzo dynamicznym środowisku.
Będzie się działo!!!”

Inwestycje członków ZPS

Kolejne inwestycje członków ZPS

Nowoczesny tomograf CS 8100 SC 3D poszerzył ofertę diagnostyki Centrum Stomatologii Rodzinnej w Lublinie. Jest to już druga tego typu inwestycja podmiotów zarządzanych przez rodzeństwo Magdalenę i Michała Berezowskich. Oprócz placówki w Lublinie prężnie rozwija się Berezowscy Clinic w Krasnymstawie, a oba podmioty zrzeszone są w Związku Pracodawców Stomatologii.

Startuje strona www.pracodawcystomatologii.pl


Wystartowała strona www.pracodawcystomatologii.pl!
Nasz serwis będzie na bieżąco rozwijany o nowe informacje oraz funkcjonalności.  Już dzisiaj wszystkie podmioty lecznicze z obszaru stomatologii mogą złożyć elektroniczny wniosek o przyjęcie do Związku. 
Serdecznie zapraszamy do lektury oraz wspólnego działania!

Scroll to Top